Lipno - Černá v Pošumaví

Reference

Když jsme dorazili, dům byl teplý a na stole bylo malé překvapení. Všechny pokoje a koupelny byly velmi čisté. Kuchyň je plně vybavena vším, co potřebujete. K dispozici byla zrnková káva do kávovaru, čaj mnoha druhů, ocet, olej, koření a opravdu vše, co potřebujete z hlediska kuchyňských spotřebičů. Vaření pro 8 lidí bylo také možné, protože tam bylo xxL pánví a xxL hrnců! Klidná lokalita s výhledem na jezero je nádherná a procházky podél jezera jsou nádherné i v zimě. Byli jsme v Budějovicích, v Českém Krumlově, jeli jsme podél Vltavy a lyžovali na Hochfichtu. Dále jsme využili saunu a bazén s protiproudem, který je 150m od domu. Můžete si je dokonce pronajmout soukromě. Měli jsme velmi pěkný a příjemný čas! Děkuji moc Tomáši!

Barbara Kirmse
Barbara Kirmse

02.01.2024

Nadmíru spokojeni

Lukáš Dousek
Lukáš Dousek

18.11.2023

Dům je velmi pěkně zařízený a nabízí dostatek prostoru. 4 ložnice a 3 koupelny (a toaleta pro hosty) nabízí dostatek prostoru a soukromí pro rodiny nebo přátele. Kuchyně je skvěle vybavená a nabízí spoustu nádobí a kuchyňského náčiní. S mikrovlnnou troubou a velkou lednicí, přídavným mrazákem se 3 zásuvkami a plně vybavenou kuchyní se 4 plotýnkami a sporákem se o sebe můžete opravdu postarat. Obrovská oplocená zahrada byla rájem pro našeho psa a terasa se zahradním nábytkem je také opravdu pěkná. Pohled na Lipenské jezero z mírného kopce je také velmi krásný. Hostitelé byli kdykoli k dispozici prostřednictvím WhatsApp a byli vždy k dispozici, aby nám poskytli radu a podporu. Měli jsme se moc hezky!

Stephan Kueck
Stephan Kueck

03.09.2023

Krásné a moderní ubytování s úžasným výhledem na Lipno. Spousty výletů v okolí. Majitelé dva mladí příjemní lidé se kterými se na všem domluvíte. Určitě se rád zase vrátím.

jindra krčil
jindra krčil

17.08.2023

Vila Jestřábí je opravdu kouzelné místo, na první pohled se zamilujete do krásného výhledu z terasy vily na Lipno. Ubytování čisté a voňavé (což oceňuji). Co mi osobně udělalo radost tak je kvalitní ložní prádlo, opravdu velké a měkké ručníky, dostatek úložného prostoru na osobní věci a krásně zařízené pokoje společně s vkusně zařízenou koupelnou. Centrální kuchyně a obyvák je místo, kde jsem s přáteli trávila nejvíce času, jak při hraní různých deskových her, které zde taky najdete nebo jen s čajem sledujete hladinu Lipna. Každý večer zde vidíte jinou scenérii západů slunce, takže pokud jste jako já nadšenec - rozhodně doporučuji usadit se na terase a nebo si vylézt na kopec za vilou. V okolí mnoho míst na procházky, cyklovýlety a nebo kolečkové. Člověk se zde zklidní a opravdu si odpočine od ruchu velkoměsta. Majitelé jsou moc vstřícní a jde vidět, že tahle vila byla dělaná s láskou :-) Moc vám děkuji za příjemně strávený víkend ve vaší vile. Veronika

Veronika Záchová
Veronika Záchová

02.08.2023

Vila je položena na klidném místě s nádherným výhledem na jezero. Velmi moderní vkusně zařízená vila, čisté a vzdušné prostory. Vybavení pro děti (postýlka, židlička). Pro turistiku a cykloturistiku ideál. Manželé Eva a Tomáš jsou milí, velkorysí a vstřícní lidé……, děkujeme bylo to u Vás super.

Ilona Jahodová
Ilona Jahodová

11.06.2023

Fantastické moderní a čisté ubytování v těsné blízkosti přehrady. Vila je vybavena vším, na co si vzpomenete a je ideální jak pro rodinné pobyty, tak pro skupiny přátel. Plně vybavená kuchyň. Na terase gril i venkovní posezení. Velmi pohodlné postele, prostorné pokoje a vkusné zařízení. Pláž i cyklostezky hned u domu. Při ošklivém počasí je po okolí možnost spousty výletů, včetně Českého Krumlova. Super komunikace s majiteli.

Tereza Váchová
Tereza Váchová

07.05.2023

Krásné čisté moderní ubytování, vybavené vším na co si jen vzpomenete. Z terasy a nebo obrovských oken obýváku jsou vidět neopakovatelné západy slunce zrcadlící se v Lipenské přehradě a ztrácející se za Hochfichtem. Kousek od ubytování je plážový bar, písečná pláž a silnička vedoucí kolem Lipna ideální k procházkám. Budova je obklopena loukami s řídkou zástavbou a tak ráno můžete pozorovat ovce, srnky a dokonce lasičku hopkající kolem domu. Když bylo deštivo, vyrazili jsme do Českého Krumlova (18min jízdy) a nebo na Lipno do bazénu a hop centra (16min jízdy). Majitelé domu jsou velice ochotní a rádi poradí kam v okolí. Určitě se budeme vracet 🍀

Marek Macholda
Marek Macholda

05.05.2023