Privátní vila
až pro 8 osob

Vhodná pro
Rezervovat

O vile

Užijte si se svými blízkými neopakovatelnou dovolenou v moderní vile s krásným výhledem na přehradu Lipno. Vila nabízí hostům pohodlné ubytování ve čtyřech moderně zařízených ložnicích a velkorysý obývací prostor s plně vybavenou kuchyní. Součástí vily je také prostorná terasa, kde si můžete vychutnat nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli při západu slunce.

4 ložnice
3 koupelny
180 m2
užitné plochy
možnost
privátního wellness
3.000 m2
zahrada
50 m2
terasa
Lipno - Černá v Pošumaví

Lokalita Lipno

Vilu naleznete v rekreační oblasti Jestřábí na pravém břehu vodní nádrže Lipno, konkrétně v horní části přehrady. Tato malebná oblast se nachází v okrese Český Krumlov, přesněji v obci Černá v Pošumaví. Zároveň leží na území Chráněné krajinné oblasti Šumava, která je domovem jednoho ze čtyř národních parků v České republice - Národní park Šumava.

Wellness spa

Wellness

V apartmánovém domě opodál vás nadchne kompletně nový wellness, který je možné privátně rezervovat. Užijte si unikátní bazén s protiproudem, který uspokojí i náročné plavce, odpočívejte v luxusní vířivce s nejnovějšími technologiemi nebo načerpejte sílu v sauně s intimním podsvícením.

bazén s
protiproudem
privátní
sauna
privátní
vířivka
Wellness Lipno

Aktivity v okolí

Lokalita Lipenské přehrady nabízí nespočet možností, jak trávit volný čas. V okolí se nachází spoustu turistických tras, cyklostezek, a blízký kemp Jestřábí disponuje půjčovnou sportovního vybavení pro vodní sporty nebo jiné volnočasové aktivity. Rádi vám poradíme, kam se vydat na dobré jídlo nebo pití, kam vyrazit na výšlap a nebo na výlet s dětmi.

Lipno